تـــوران تـــراول

بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی

فهرست مطالب

سفر به دبی چیزی است که باید تجربه کنید. برای اینکه در سفر خود اینترنت داشته باشید، حتما به سیم کارت دبی نیاز دارید. پرداخت هزینه رومینگ در امارات یک گزینه نیست. در غیر این صورت، ممکن است هنگام بازگشت با یک صورتحساب گران قیمت از اپراتور خود مواجه شوید. برای اینکه بتوانید رومینگ بین المللی را فراموش کنید، در اینجا همه چیز را در مورد بهترین سیم کارت برای اینترنت به شما خواهیم گفت.

برای اینکه بتوانید درک بهتری از سیم کارت دبی داشته باشید، اکنون می خواهیم شما را با مهمترین ویژگی ها آشنا کنیم. بر اساس مزایا و معایب، می توانید بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید.

در دبی شما با معماری خیره کننده احاطه شده اید. شما می خواهید بلافاصله یک عکس بگیرید و آن را با عزیزان خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. بنابراین می توانید به راحتی از پیامرسانهای مختلف استفاده کنید. البته همه اینها اینترنت خوب می خواهد. اینترنت خوب در دبی از کجا بیاوریم؟

سیم کارت برای اینترنت در دبی

سیم کارت برای اینترنت در دبی

تورهای مرتبط

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

ارزان

تور دبی 5 روز از 30 تیر تا 8 مرداد

4 شب تیر - مرداد iat بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ایران ایر تور 15,690,000

آفر ویژه

آفر ویژه تور دبی از 22 تیر تا 12 مرداد 4 روز

3 شب تیر - مرداد iat بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ایران ایر تور 15,110,000

تور خاص و لوکس فصلی

تور دبی 4 روز از 23 تیر تا 31 مرداد

3 شب تیر - مرداد flyemirates بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-Fly Emirates 66,960,000

تور دبی 4 روز از 23 تا 31 تیر

3 شب تیر mahan air بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ماهان 16,110,000

آفر ویژه

آفر تور دبی 4 روز از 29 تیر تا 24 مرداد

3 شب تیر - مرداد iat بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ایران ایر تور 14,110,000

تور دبی 4 روز از 30 تیر تا 24 مرداد

3 شب تیر - مرداد mahan air بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ماهان 16,110,000

چرا برای دبی سیم کارت بخریم؟

دلیل اصلی اتصال به اینترنت تلفن همراه، اجتناب از هزینه رومینگ است. اگر در طول سفر خود به اینترنت نیاز دارید، ممکن است استفاده از رومینگهای اپراتور داخلی بسیار گران باشد. اپراتورهای داخلی ایران مثل همراه اول و غیره ، رومینگ ارائه می دهند. ولی خیلی گران تمام می شود. بنابراین برای داشتن یک اتصال GPS ثابت یا تبادل پیام با خانواده و دوستان هنگام بازدید از شهر دبی، به یک اتصال اینترنتی پایدار و قوی و در عین حال ارزانتر نیاز دارید.

بهترین گزینه برای صرفه جویی در هزینه ها بدون شک یک سرویس اینترنتی مستقر در دبی است. ما اکنون به شما کمک می کنیم تا انتخاب کنید تا بتوانید داده های خود را با همسفران به اشتراک بگذارید و شماره واتس اپ خود را نگه دارید – درست مانند خانه!

بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی را از کجا بخریم

می‌توانید هنگام فرود در فرودگاه بین‌المللی دبی یا در فروشگاه‌هایی که توسط اپراتورهای تلفن همراه محلی اداره می‌شوند، سیم کارت دبی را خریداری کنید.

سیم کارت برای اینترنت در دبی

سیم کارت برای اینترنت در دبی

خرید سیم کارت اعتباری دبی در آمازون

یکی از گزینه های خرید سیم کارت مجازی از اپراتورهای دیگر، وب سایت آمازون است، زیرا آنها طیف وسیعی از سیم کارت های مختلف را ارائه می دهند. یک عیب بزرگ این است که قیمت ها بسیار بالا است، به علاوه هزینه های حمل و نقل و زمان بسیار زیاد است. به این ترتیب یک ضرر بزرگ برای مسافر است.

 

در مقصد خود سیم کارت دبی بخرید

این کارت ها در فرودگاه بین المللی دبی نیز موجود است. اینها فرودگاه های اصلی هستند که مسافر می تواند سیم کارت را از آنجا دریافت کند.

سیم کارت برای اینترنت در دبی

سیم کارت برای اینترنت در دبی

اتصالات دبی

اتصالات پر استفاده ترین ارائه دهنده در دبی است. همچنین می توانید سیم کارت های اتصالات را در خارج از فرودگاه و در فروشگاه های مربوطه پیدا کنید.

مزایای اتصالات:

 

اتصالات به عنوان بزرگترین اپراتور دارای فروشگاه و نقاط شارژ زیاد می باشد

دقیقه و پیامک سراسری در بسته های متعدد

معایب:

تعرفه ها معمولاً حجم ندارند

خرده فروشان ممکن است خدمات هزینه را کمی بیشتر از شما دریافت کنند

دو دبی (Du)

Du  دومین شرکت پرکاربرد در دبی است و پکیج های مختلفی را برای گردشگران ارائه می دهد. می توانید شعبه ها را در نقاط مختلف شهر پیدا کنید و یا خدمات را به صورت آنلاین خریداری کنید.

dubai interent 4 بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی آژانس مسافرتی توران تراول

مزایای:

با گوشی های خارجی بسیار سازگار است.

شماره محلی و تماس ها گنجانده شده است.

معایب:

بدون پاسپورت شما سیم کارت نمی فروشند.

 

سیم کارت های الکترونیکی یا هوشمند یا eSim: یک جایگزین مدرن

اگر به دنبال راهی مناسب برای حفظ ارتباط در طول سفر خود به دبی هستید و به شماره محلی نیاز ندارید، سیم کارت هوشمند می‌تواند گزینه ایده‌آلی باشد. اساساً یک سیم‌کارت مجازی چنان ساخته شده است که نیازی به سیم‌کارت‌های فیزیکی را از بین می‌برد و کاربران را مجبور به تعویض یا خرید آن پس از رسیدن از پرواز نمی‌کند. این جایگزین مدرن با مزایای بسیار دیگری نیز همراه است!

برای به حداکثر رساندن مزایای آن هنگام سفر از طریق دبی، تعیین اینکه کدام ارائه دهنده به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، بسیار مهم است. از این رو، نحوه عملکرد این سیم کارت ها را بررسی کنید و برخی از ارائه دهندگان خدمات بزرگی را که آنها را در این شهر اماراتی ارائه می دهند، تعیین کنید.

البته در ایران خدمات ای سیم یا سیم کارت هوشمند ارائه نمی شود. و کاربر فقط اگر ساکن کشورهایی که ای سیم برای آنها ارائه می شود می تواند از آن در دبی استفاده کند.

نحوه کار eSIM یا کارت هوشمند

برای مسافرانی که مایلند در سفر خود در دبی در ارتباط بمانند، eSIM یا کارت هوشمند، راه حل مناسبی را ارائه می دهد. این یک سیم کارت دیجیتال تعبیه شده است که می تواند از راه دور در هر دستگاه سازگار فعال شود – تعویض دستی سیم کارت های فیزیکی هنگام جابجایی بین اپراتورهای تلفن همراه یا سفر در کشورهای مختلف غیرضروری است. تنها چیزی که نیاز دارید ارائه دهنده و برنامه مناسب برای نیازهایتان است، پس از آن تنها با یک فعال سازی ساده این فناوری بی سیم به اتصال بی وقفه دسترسی خواهید داشت.

با آن دیگر لزومی ندارد که که در فرودگاه دبی، سیم کارت محلی بخرید.

بهترین ارائه دهندگان eSIM برای دبی

برای کسانی که به دبی سفر می کنند، انتخاب یک ارائه دهنده eSIM کارآمد و مقرون به صرفه ضروری است Airalo خریدی بدون دردسر و بدون نیاز به ثبت جزئیات شخصی ارائه می‌کند و Holafly با استفاده از کد PHONETRAVELWIZ در هنگام خرید، 5٪ تخفیف به مشتریان پاداش می‌دهد.

اگر می‌خواهید بدون نیاز به دریافت سیم‌کارت فیزیکی، اتصال قابل اعتمادی داشته باشید، این ارائه‌دهندگان پیشنهادی عالی هستند. یک سیم کارت الکترونیکی ارتباط بی‌وقفه در سفر را تضمین می‌کند، چه در سفرهای کاری یا تفریحی، مطمئن شوید که زندگی شما می‌تواند حتی از راه دور هم متصل بماند!

با این حال، متاسفانه هیچ یک از اپراتورها در ایران اقدامی برای راه اندازی این فناوری مدرن و قوی نکرده اند.

بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی

اتصالات و Du به شما در فرودگاه امکان خرید سیم کارت محلی را می دهند و با اینترنت آنها شما می توانید نیاز خود را برطرف کنید. همچنین می توانید از eSim مثل هولافلای استفاده کنید. البته در ایران این امکان اخیر هنوز فعال نشده است.

برای مشاهده تور دبی بیشتر بخوانید.

 

 

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

بهترین سیم کارت برای اینترنت در دبی