تـــوران تـــراول

اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای استفاده های ضروری

فهرست مطالب

هر روز بیشتر از روز قبل مردم برای توریسم و یا کار و تجارت به دبی می روند. زندگی مدرن را هم بدون گوشی هوشمند نمی توان تصور کرد. ما با برنامکهای هوشمند کارهای زیادی از جمله بانک، خرید و سرگرمی و اسنپ انجام می دهیم. اگر می خواهید اقامت خود در دبی را راحتتر کنید و رویدادهای مهیّج را از دست ندهید، باید این اپلیکیشن های کاربردی در دبی، بیشتر آشنا شوید.

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

تورهای مرتبط

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

ارزان

تور دبی 5 روز از 30 تیر تا 8 مرداد

4 شب تیر - مرداد iat اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای استفاده های ضروری آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ایران ایر تور 15,690,000

آفر ویژه

آفر ویژه تور دبی از 22 تیر تا 12 مرداد 4 روز

3 شب تیر - مرداد iat اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای استفاده های ضروری آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ایران ایر تور 15,110,000

تور خاص و لوکس فصلی

تور دبی 4 روز از 23 تیر تا 31 مرداد

3 شب تیر - مرداد flyemirates اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای استفاده های ضروری آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-Fly Emirates 66,960,000

تور دبی 4 روز از 23 تا 31 تیر

3 شب تیر mahan air اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای استفاده های ضروری آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ماهان 16,110,000

آفر ویژه

آفر تور دبی 4 روز از 29 تیر تا 24 مرداد

3 شب تیر - مرداد iat اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای استفاده های ضروری آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ایران ایر تور 14,110,000

تور دبی 4 روز از 30 تیر تا 24 مرداد

3 شب تیر - مرداد mahan air اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای استفاده های ضروری آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ماهان 16,110,000

Renty.ae

ماشین‌های اجاره‌ای تقریباً در همه جا ضروری هستند، اما در دبی اجاره ماشین بسیار ارزان است و تقریباً همه می‌توانند یک ماشین لوکس تهیه کنند. یکی از بزرگترین شرکت های اجاره خودرو در امارات، Renty.ae  است و یک برنامه ساده دارد که وسایل نقلیه مختلفی را ارائه می دهد. اجاره رولز رویس نیز مشکلی ندارد. همچنین می توانید خودروهای اسپرت و لوکس را از برندهای دیگر انتخاب کنید. کرایه ماشین در دبی معمولا ارزان تر از اروپا یا آمریکا است. قیمت سوخت در این کشور نفت خیز کمتر از هر جای دیگری است. شبکه ای از بزرگراه های مدرن به خوبی توسعه یافته برای رانندگی وجود دارد. گشت و گذار در امارات با ماشین کرایه ای آسان و ارزان است. شما فقط باید یک هدف داشته باشید.

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

RTA Dubai

برنامه «سازمان راه و حمل و نقل» کمکی مهم برای هر کسی است که در دبی سفر می کند. این برنامه برای رانندگان و هم برای کاربران حمل و نقل عمومی مفید است. با این برنامه می توانید به سرعت نزدیک ترین ایستگاه ها یا ایستگاه های مترو را پیدا کنید، قیمت بلیط را از مبدأ تا مقصد محاسبه کنید و بهترین اتصالات را پیدا کنید. اگر با ماشین شخصی یا ماشین کرایه‌ای سفر می‌کنید، می‌توانید در این برنامه هزینه پارکینگ را بدون انتظار در صف خارج از پارکومتر تنظیم کنید. این اپلیکیشن همچنین فروشگاه ها، بیمارستان ها، پمپ بنزین ها و جاذبه ها را روی نقشه نشان می دهد. همچنین می توانید از این برنامه برای سفارش تاکسی استفاده کنید.

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

راهنمای سفر به دبی و نقشه توسط اولمون (Ulmon)

اولمون قبلاً به دلیل تولید نقشه های آفلاین از شهرهای متعدد برای تلفن های هوشمند شناخته شده است. دبی نیز در این لیست قرار دارد. نقشه های معمول و محاسبات مسیر در این برنامه موجود است. مزیت اصلی این است که همه چیز حتی بدون اتصال به اینترنت کار می کند. علاوه بر این، این برنامه اطلاعات جامعی در مورد مهم ترین مناظر، مغازه ها، بارها، رستوران ها و مکان های دیگر ارائه می دهد. عملکردهای اضافی امکان برنامه ریزی یک سفر یا گشت و گذار و کشف مکان های جدید را فراهم می کند. این برنامه به هر گردشگر یا مهاجر جدید کمک می کند تا جالب ترین نقاط کشور را کشف کند. به نوعی شبیه برنامه نشان در ایران است.

آی دبی یا iDubai

هر کسی که برای مدت طولانی در دبی زندگی می کند و همچنین در اینجا کار می کند نیز به یک راه ساده و کارآمد برای برقراری ارتباط با مقامات نیاز دارد. این برنامه پیشنهاد رسمی دولت دبی است. این شامل مهمترین اخبار تجاری، یک پیشنهاد جامع و رویدادهای دبی است. بخش خدمات همچنین دارای مهمترین نکات در مورد موضوعاتی مانند زیرساخت ها، کارهای ساختمانی، هزینه ها و موارد مشابه است. همچنین نقشه دقیق بانک ها، ساختمان های رسمی، بیمارستان ها، مساجد، موزه ها و سایر امکانات عمومی در این برنامه وجود دارد. این برنامه تلاشی از سوی دولت دبی است تا زندگی مهاجران و افراد تجاری را تا حد امکان بدون دردسر کند، بنابراین این برنامه برای همه مفید است.

 

اپلیکیشن های کاربردی در دبی: بیت یا Bayt

در دبی هم مثل هر جای دیگر دنیای کار و استخدام خیلی پرهیاهو است. بیت یک اپلیکیشن است، که یک نگاه جامع و وسیع به فرصتهای شغلی ارائه می دهد. کاربر می تواند در این برنامک، رزومه خود را بارگذاری کند، شغلهای موجود را جستجو کند و یا برای آنها اپلای کند. در چنین شبکه ای همچنین ممکن است که به یک دوست شغلی را پیشنهد کنید. علاوه بر این در ای برنامک داده های زیاد و مناسبی برای موقعیت و بازار کار وجود دارد. این یکی از اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای کاریابی است. بیت، شغل و حقوق متوسط در یک عرصه مشخص را نشان می دهد.

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

اپلیکیشن های کاربردی در دبی: طلبات یا Talabat

طلبة به عربی یعنی سفارش غذا. این برنامه در امارات متحده عربی و سایر کشورهای خاورمیانه در دسترس است و راهی برای سفارش غذا فراهم می کند. بر اساس موقعیت مکانی کاربر، برنامه رستوران‌های مختلف اطراف را نشان می‌دهد که می‌توان از آنها غذا تحویل داد. اغلب می توانید غذا را در محل میل کنید. شما می توانید یکی از غذاهای ملی، غذاهای گیاهی و گزینه های دیگر را انتخاب کنید. با این برنامه می توانید پیشنهادات و تخفیف های ویژه متعددی دریافت کنید. این برنامه نمای کلی خوبی از همه گزینه های غذاخوری ارائه می دهد و راه بسیار خوبی برای حمایت از مشاغل کوچک محلی است.

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

اپلیکیشن هایی برای سفرهای آرام

دبی شهری است که مدام در آن در حال حرکت هستید. بنابراین، برنامه های حمل و نقل روی تلفن شما می توانند نجات دهنده واقعی باشند. اپلیکیشن متروی دبی برای جابجایی آسان و کارآمد در شهر ضروری است. این به شما امکان می دهد سفر خود را برنامه ریزی کنید، برنامه ها را بررسی کنید و حتی مستقیماً از تلفن خود بلیط بخرید. برنامه S’hail همچنین برای پیمایش در حمل و نقل عمومی و یافتن بهترین مسیرها به مقصد مفید است. این گزینه های آفلاین را برای کاوش در سیستم حمل و نقل شهری بدون اینترنت ارائه می دهد. برای کسانی که به دنبال سواری هستند، برنامه‌های محبوب سواری مانند Careem و Uber گزینه‌های حمل و نقل قابل اعتماد و مقرون به صرفه را ارائه می‌کنند. استفاده از هر دو برنامه آسان است و گزینه های متعددی را برای انتخاب نوع وسیله نقلیه مورد نظر، رزرو تاکسی یا وسایل نقلیه شخصی، برنامه ریزی برای سواری و غیره ارائه می دهند. یکی از اپلیکیشن های کاربردی در دبی برنامه Careem است که همچنین گزینه هایی را برای سواری شهر به شهر به هر نقطه شگفت انگیز امارات ارائه می دهد.

اپلیکیشن های کاربردی در دبی: برنامه های خوشمزه

آیا شما هم شکمو هستید؟ پس باید این برنامه ها را روی گوشی خود داشته باشید تا هوس خود را برآورده کنید! اگر بودجه کمی دارید، برنامه‌های غذایی محبوب مانند Talabat و Deliveroo به شما امکان می‌دهند صدها رستوران در نزدیکی خود پیدا کنید و سفارش دهید. علاوه بر این، برنامه Careem خدمات سفارش آنلاین غذا را با معاملات عالی و سایر خدمات مانند خواربار فروشی آنلاین، داروخانه، خانه داری و موارد دیگر ارائه می دهد.

در حقیقت برنامه Careem مثل برنامه ایرانی اسنپ است که نه تنها خدمات تاکسی ارائه می دهد بلکه خدمات خرید و سفارش غذا نیز ارائه می دهد.

یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی در دبی، برنامه Entertainer است که به شما این امکان را می‌دهد که غذاها را به صورت رایگان سفارش دهید – ایده‌آل برای افرادی که می‌خواهند غذاهای جدید را بدون ضرر کردن امتحان کنند. برای یک تجربه ناهار خوری بی نظیر، می توانید با استفاده از اپلیکیشن ReserveOut، میز برخی از باحالترین رستوران های دبی را رزرو کنید. دیگر نگران از دست دادن میز نخواهید بود. اگر برای پخت و پز نیاز به خرید مواد غذایی دارید، برنامه های خواربار فروشی آنلاین متعددی از برندهای معروف مانند Carrefour و سایر ارائه دهندگان خدمات استثنایی مانند Instashop، NowNow، Careem Quik، Noon grocery و غیره وجود دارد.

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

اپلیکیشن های کاربردی در دبی

اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای گشت و گذار

آیا  بعد از کلاس در موسسه زبان انگلیسی ES دبی وقت آزاد دارید؟ امکانات بی‌پایان این شهر را با برخی از اپلیکیشن‌های موبایلی که می‌توانند سفر شما را راحت کنند، کاوش کنید! برنامه تقویم دبی برای هر کسی که می خواهد از آخرین رویدادهای شهر، از کنسرت گرفته تا جشنواره های فرهنگی، به روز باشد، مفید است. برنامه Time Out Dubai نیز یک منبع عالی است که راهنمای جامعی برای بهترین رستوران ها و جاذبه های شهر ارائه می دهد. و برای کسانی که به دنبال خروج از مسیر معمولی و روتین هستند، و تجربه ای نو را می خواهند، برنامه Dubai 360 یک تور مجازی همه جانبه از محله ها و مکان های دیدنی کمتر شناخته شده شهر ارائه می دهد. علاوه بر خدمات نقشه برداری آفلاین گوگل، می توانید از برنامه نقشه برداری و مسیریابی آفلاین 2GIS نیز برای دریافت نقشه دقیق شهر، به شکل آفلاین استفاده کنید.

برای مشاهده تور دبی توران تراول در پکیجهای مختلف بیشتر بخوانید.

 

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

اپلیکیشن های کاربردی در دبی برای استفاده های ضروری