تـــوران تـــراول

تفریحات سنگاپور که باید تجربه کنید

فهرست مطالب

مرکز شهر پررونق و توسعه یافته سنگاپور در جنوب مالزی در یک جزیره واقع شده است. آن نه تنها مستقل است بلکه یک کلانشهر بزرگ است که بازدیدکنندگان خود ماجراهای بی نظیر زیادی ارائه می دهد. سنگاپور، که اقتصاد ملی آن یکی از سالمترین ها در جهان است، با تفریحات مدرن خود و نیز با جاهای دیدنی که تاریخ منطقه را نقل می کند توریستهای زیادی را جذب می کند. شما به سرگرمی، ماجراجویی یا لوکس علاقه دارید؟ ما لیستی از همه تفریحات سنگاپور ارائه می دهیم.

تفریحات سنگاپور ، جادۀ باغی یا Orchard Road

اگر می‌خواهید از بوتیک‌های گران‌قیمت مانند Cartier، Dior یا Luis Vuitton خرید کنید، Orchard Road مکان مناسبی برای رفتن است که در ردیف بسیاری از فروشگاه‌های گران‌قیمت قرار دارد. Orchard Road بهترین مقصد برای کالاهای لوکس، رستوران‌های عالی و هتل‌های مجلل است. این مرکز خرید در فضای باز به طول تقریباً 2 کیلومتر دارای فروشگاه های یکی پس از دیگری است.

در جادۀ باغی، شما چند سینما هم می بینید که زیر آن یک مرکز IMAX است. طراحی این مرکز خریز یک خصلت نفیس بودن به آن داده است.

What to do in Singapore Orchard road by @Tawtawing تفریحات سنگاپور که باید تجربه کنید آژانس مسافرتی توران تراول

تفریحات سنگاپور: محله چینی ها

ظاهر رنگی و رنگارنگ، رایحه خوب و غذاهای خوشمزه و اصیل چینی: در محلۀ چینی ها یک دید کلی به فرهنگ و سنت چین خواهید داشت. خیابان تنگ پر از مغازه های کوچک، رستورانها است و غذای اصیل چینی تقدیم می کنند و بازار که در آن غذا و دارو پیدا می کنید.

در محله چینیها چند ساختمان تزئینی وجود دارد، معبد تاریخی و نگارخانه هنری، که جنبه هنری فرهنگ چینی را نشان می دهد. با یک ملاقات در محله به معبد Buddha Tooth آشنا می شوید که در آن یکی از دندانهای بودا ذخیره شده است! معبد به آدرس 288 جنوب جاده پل است و از 9 تا شش و نیم بعد از ظهر باز است.

محله دیدنی دیگر این محله نگارخانه شهر سنگاپور (سیتی گالری) است. اینجا یک مدل مینیاتور سه بعدی جالب از شهر مورد تحسین همگان است.

تفریحات سنگاپور

تفریحات سنگاپور

تفریحات سنگاپور ، باغ وحش و سفر در شب سنگاپور

باغ وحش و سفر شبانه سنگاپور که خصوصیت تماتیک و موضوعی با موضوع جنگل بارانی دارد همه حیوانات جالب را از همه جای زمین ارائه می دهد وو طبق گونه های زیستی جانوران تقسیم بندی شده است. باغ وحش سنگاپور، یکی از اولین باغ وحشهای جهان با محفظه های باز است و در جاده دریاچه ماندای واقع شده است.

باغ وحش و محله محفوظه، روی قطعه زمینی به وسعت 28 هکتار امتداد یافته است. در آنجا اورانگوتان، فیل، لِمور، سگ وحشی آفریقایی، ببر سفید و پریماتها.

اگر صبح ساعت 10 آنجا باشید فرصت دارید صبحانه را با اورانگوتانها در تراس میل کرده و آنها را نگاه کنید که با هم بازی می کنند و ارتباط می گیرند. باید توصیه کرد که به سفر شبانه هم بروید که از هفت و ربع شب شروع می شود. در حالی که در یک تراموا در باغ وحش هستید، اطلاعات در مورد حیوانات شبزی جلب می کنید که در حین سفر شبانه می توانید در زیستگاه شبانه آنها جستجو کنید.

باغ وحش سنگاپور، در طول هفته نمایشهای مختلف جانوران را ارائه می دهد. برای بچه ها به جز آن، یک منطقه آب بازی هم هست.

What to do in Singapore Singapore Zoo Night Safari تفریحات سنگاپور که باید تجربه کنید آژانس مسافرتی توران تراول

تفریحات سنگاپور ، شهر بازی یونیورسال استودیوز

شهربازی سنگاپور یک شهربازی عالی در جزیره است با وسایل و سرگرمیهای همه رده های سنی. اینجا هرکس چه پیر و جوان سرگرمی خود را پیدا می کند. در این شهربازی منطقه های موضوعی مختلف مثل مصر، هالیوود، نیویورک و حتی یک شهر آینده مثل شهر علمی تخیلی ساخته شده است. می توانید در سفر شبانه هم شرکت کنید. پارک موضوعی در روز فعال است.

تفریحات سنگاپور

پارک موضوعی سنگاپور

تفریحات سنگاپور ، گامپونگ گلام

در قسمت شمال رود سنگاپور، محله عربی سنگاپور را می بینید که به آن گامپونگ گلام گفته می شود. در این محله از رستورانهای اصیل خاورمیانه ای، معماری اسلامی و بازارهای خیابانی و بوتیکها دیدن می کنید. در این محله می توانید به مسجد سلطان هم بروید و نماز بخوانید و از زیبایی ساختمان به اعجاب بیایید.

What to do in Singapore Kampong Glam تفریحات سنگاپور که باید تجربه کنید آژانس مسافرتی توران تراول

تفریحات سنگاپور ، ارتفاع 1

بالاترین نقطه هر سفری به سنگاپور مطمئناً ارتفاع یک یا 1-altitude است، که در بام میدان رافلز در حدود 282 متر ارتفاع قرار دارد. سالن پذیرایی آن بلندترین سالن پذیرایی جهان است و سرویس عالی ای ارائه می کند، با غذاهای خوشمزه. در منظره عالی می توانید از موزیک گروههای معروف لذت ببرید.

تفریحات سنگاپور

تفریحات سنگاپور

تفریحات سنگاپور ، چشمۀ ثروت، در شهر سونتک

چشم ثروت به مشتریان مرکز خرید سونت خوش آمد می گوید و یکی از بزرگترین چشمه های جهان است. این چشمۀ ثروت در مرکز خرید قرار دارد و وعدۀ زندگی ای پر از سلامت و ثروت را به بازدیدکنندگان می دهد. حلقۀ برنزی بالای چشمه معرف برابری و آرامش معنوی است. جوری گردش در این مرکز خرید را برنامه ریز یکنید که مراسم راه برو و لمس کن (واک اند تاچ) را تجربه کنید که در آن آب را لمس کرده و سه بار اطراف چشمه راه می روید و بعد از آن یک جای خوب برای تماشای نمایش لیزر پیدا می کنید.

تفریحات سنگاپور

تفریحات سنگاپور

فعالیت سنگاپور، بازار جشنواره لوپاسات (Lau pa sat)

احتمالاً بهترین بازار سنگاپور، بازار لوپاسات در مرکز شهر پشت نمای یک ساختمان هنری و تاریخی واقع شده است. این بازار که از 1894 افتتاح شده است 24 ساعت باز است و در آدرس 18 Raffle quay واقع است. اینجا غذای تازه از همه ملل ارائه می شود، غذای تازه، صنایع دستی، وسایل خانه و وسایل دکوری پیدا می شود. بیشتر بازار سرپوشیده است برای همین موقع باران هم می توان از آن دیدن کرد.

What to do in Singapore Lau Pa Sat Festival Market Street food تفریحات سنگاپور که باید تجربه کنید آژانس مسافرتی توران تراول

فعالیت سنگاپور، اسکله کلارک

محله بندری اسکله کلارک مرکز جالب زندگی شبانه در مرکز شهر است، که هرکسی می تواند رویکرد مستقل خود را زندگی کند. در آن خوشی شب و روز و سرگرمی برای بومی و توریست ارائه می شود. در طول کانالها قایقسواری کنید، در بهترین رستوران شهر غذا بخورید و نمایش لیزر را در شب تماشا کنید.

اگر گردشی در اسکله کلارک داشتید در پارک فورت کنینگ هم قدم بزنید زیرا یک ساختمان تاریخی جالب و سرگرمیهای زیاد برای بزرگسال، بچه و سگ فراهم است.

تفریحات سنگاپور

تفریحات سنگاپور

تفریحات سنگاپور کشتی سواری

از رودخانه سنگاپور عبور کنید و سنگاپور را از زاویه ای دیگر ببینید. یک راهنمای باتجربه شما را در قایقسواری همراهی می کنید، که شهر و عجایب آن را از زاویه ای دیگر به شما نشان می دهد. با آن شما حقایق جالب را از این شهر و تاریخ آن یاد خواهید گرفت.

این گردش هم روزانه است هم شبانه با شام و نمایش نور، یک ماجرای فراموش نشدنی برای همه خانواده.

تفریحات سنگاپور

تفریحات سنگاپور

رستورانهای خوب سنگاپور

در سنگاپور رستورانهای زیادی برای همه ذائقه ها هست. هرکی در جستجوی غذای خوشمزه با قیمت خوب است، لازم نیست از هتل خود دور شود. غذای خوشمزه بر سر هر کوچه ای تقدیم می شود، از غذای محلی، با پُرس سخاوتمندانه و خانگی، و غذای اخلاقی تا رستورانهای با آشپزخانه 5 ستاره.

What to do in Singapore fine dining restaurant تفریحات سنگاپور که باید تجربه کنید آژانس مسافرتی توران تراول

برگر لابو (Burger Labo)

رستوران برگر لابو یک برگر آبدار و سیب زمینی سرخ شدۀ خانگی معروف است. این رستوران از سه شنبه تا شنبه تا دیروقت باز است و خوشمزه های آشپزی آمریکایی را ارائه می دهد.

 کورنر هاوس

این رستوران یک جنبه موضوعی دارد و نزدیک باغ گیاه شناسی سنگاپور است و رستورانی محبوب است، که با مواد تازه و عالی غذا می پزد. وقتی می خواهید در کورنر هاوس غذا میل کنید، باید از قبل رزرو کنید. یک کمی شما را منتظر می گذارند اما منوی عالی و غذای خوب و خوشمزه ارائه می کنند. قیمت هر وعده غذایی تقریباً برای هر نفر 100SGD می شود.

سوشی کیمورا

این رستوران شیک و مدرن، سوشی کیمورا، سوشی تازه و خوشمزه ارائه می کند همینطور مابقی خوراکیهای ژاپنی که توقع بالا را برآورده می کند، و ستاره Michelin  یا میشلن را دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید: نحوه تهیه سیم کارت در هند در سال 2024

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

تفریحات سنگاپور که باید تجربه کنید