تـــوران تـــراول

مرورهای all inn hotel

مکان

هتل استانبول هتل ترکیه

هتل

3 ستاره

هتل All Inn امکانات فوق العاده ای را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. مانند اینکه داخل هر اتاق تلویزیون، میز، و دوش اختصاصی و لوازم بهداشتی وجود دارد. ما مرورهای all inn hotel که مشتریان ارائه داده اند از سایت تریپ ادوایزر ارائه می دهیم تا از تجربه مشتری آگاه شوید.

همچنین این هتل دارای وای فای رایگان در سراسر هتل است.

علاوه بر این پذیرش 24 ساعته دارد.

مرورهای all inn hotel

ما اینجا نظر دو مشتری را که در این هتل اقامت داشته است ارائه می دهیم، تا شما تصمیم گیری بهتری در مورد این هتل داشته باشید.

  1. وحشتناک
    بدترین هتل در کل، ما 4 شب در هتل اقامت کردیم که وحشتناک است. من در هتل 3 ستاره استانبول اقامت کردم و این هتل 3 ستاره نیست. اتاق کوچک است برای ما مهم نیست اما کارکنان بی ادب هستند. 2 زن صبحانه را سرو کردند آنها بسیار بی ادب هستند. صبحانۀ سلف سرویس ندارد. اگر می خواهید در هتل 3 ستاره اقامت کنید، هتل All in را انتخاب نکنید.

2. قفس سگ

مثل قفس سگ بود اتاق ها شبیه دستگاه MRI داخلی و بسیار تنگ هستند. کمد لباس شکسته بود. پذیرش بی ادبانه بود و سر مسافران فریاد می زد و بعضی شب ها به دلیل کمبود پرسنل، ورودی هتل را قفل می کرد. سرویس اتاق افتضاح است و حوله ها و ملحفه ها پاره شده یا پر از لکه های قهوه ای هستند (تصاویر پیوست شده است) و اگر ظرف یا فنجان کثیفی در اتاق خود داشته باشید، آن را جایگزین نمی کنند! در عوض سرایدار ظروف حمام اتاق شما را با دست خالی و بدون مایع ظرفشویی خواهد شست. اگر به سرایدار انعام ندهید، ممکن است اتاق های شما را برای بیش از 2 یا 3 روز اقامت نظافت نکنند. شماره سرویس اتاق نیز به پذیرش مرتبط است و بعد از ساعت 7 بعد از ظهر نمی توانید درخواست دهید. علاوه بر این، سلف سرویس صبحانه مزخرف است و مانند صرف یک وعده غذایی در زندان است که در آن فقط می توانید به آنچه دوست دارید بخورید اشاره کنید و کارکنان آشپزخانه فقط یک مورد از آن انتخاب را به شما می دهند مانند یک تخم مرغ، یک سوسیس، یک پنیر، و غیره. اگر بیشتر تقاضا کنید سر شما فریاد خواهند زد یا همکاری نخواهند کرد. همچنین کیفیت صبحانه بسیار ضعیف است. علاوه بر این محله کاملا صنعتی است و صبح ها در اتاق های خود سر و صدای زیادی از سرویس های ماشین در خیابان خواهید شنید. تا نزدیکترین ایستگاه مترو – عثمانبای– یا -تکسیم – نسبتاً دور است و تا هر دو ایستگاه باید 20 دقیقه در سربالایی پیاده روی کنید. تاکسی نیز در خیابانی که هتل All-Inn در آن قرار دارد نادر است. این یک هدر دادن کلی پول است.

 

منظره ای از هتل All in که مشتری تهیه کرده است:

مرورهای all inn hotel

مرورهای all inn hotel

 

بیشتر بخوانید: خرید سیم کارت در ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی تور

مرورهای all inn hotel