تـــوران تـــراول

هتل Bristol

مکان

هتل استانبول هتل ترکیه

هتل

3 ستاره

هتل بریستول، با موقعیت مرکزی خود در قلب پویای استانبول، یک پناهگاه دلپذیر برای مسافرانی است که به دنبال راحتی و امکانات راحتی هستند. با موقعیت ایده‌آل خود، فقط چند قدم از میدان تکسیم و چند دقیقه رانندگی از مناطق مهمی مانند برج گالاتا و مسجد آبی، این هتل با 73 اتاق، پایگاهی ایده‌آل برای کاوش ارزشمند‌ترین جاذبه‌های شهر است.

پس از ورود، میهمانان با مجموعه‌ای از امکانات راحتی دریافت می‌کنند که طراحی شده‌اند تا اقامت آنها را بهبود بخشند. اتصال رایگان به اینترنت بی‌سیم اطمینان از اتصال بی‌درنگ در سراسر هتل را فراهم می‌کند، در حالی که تلویزیون در منطقه عمومی، برای کسانی که به دنبال استراحت هستند، سرگرمی فراهم می‌کند. برای مسافرانی که می‌خواهند شهر را کاوش کنند، کمک در تور و بلیط در دسترس است، که این امر اطمینان از اجرای آسان گردش‌ها را فراهم می‌کند.

مهمانان می‌توانند روز خود را با صرف صبحانه بوفه رایگان، که روزانه از ساعت 7:00 صبح تا 10:00 صبح ارائه می‌شود و غذاهای متنوعی را برای همه سلیقه‌ها فراهم می‌کند، آغاز کنند.

اقامت در هتل بریستول، مهمانان را در یکی از 73 اتاق هوایی به خوبی راحت می‌کند. اتاق‌ها دارای امکاناتی از قبیل یخچال، اتصال رایگان به اینترنت بی‌سیم، و مشتری‌محوری برای سرگرمی شما در طول اقامت می‌باشند. حمام‌های خصوصی دارای وان عمیق و لوازم بهداشتی رایگان است. امکانات دیگر شامل تلفن، صندوق امانات، و میز کار می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی تور

هتل Bristol