تـــوران تـــراول

10 بهترین مراکز خرید عراق

فهرست مطالب

عراق پر از بازارها و مراکز خرید است که شامل همه سلیقه ها می شود، هم کالاهای معمولی و مصرفی فروخته می شود، و هم آثار صنایع دستی و سنتی، همچنین در کنار بازار سنتی، مالهای بزرگ و مدرن نیز وجود دارد. بدین شکل، نیازهای همه بومیها و گردشگران خارجی رفع می شود. این مراکز انواع خدمات ارائه می کنند مثل مغازه ها و رستورانهای عراقی و جهانی و همچنین جاهای تفریحی و اماکن استراحت و کافه، که در آن می توانید روز و اوقات را سپری کرده و همیشه سرگرم شوید. پس اگر می خواهید بیایید عراق باید این مراکز خرید را بشناسید و نیازهای مختلفتان را از آنها بخرید، و در ادامه مجموعه ای از بهترین مراکز خرید عراق ارائه می شود.

Iraq Still Alive Thousands Celebrate Opening of Baghdad Mall 8 10 بهترین مراکز خرید عراق آژانس مسافرتی توران تراول

تورهای مرتبط

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

آفر ویژه - زیارتی

آفر ویژه تور کربلا از 28 تیر تا 12 مرداد 8 روز

7 شب تیر mahan air 10 بهترین مراکز خرید عراق آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ماهان 14,500,000

زیارتی

تور کربلا 8 روز از 5 تا 30 تیر

7 شب تیر mahan air 10 بهترین مراکز خرید عراق آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ماهان 17,900,000

زیارتی - تور خاص و لوکس فصلی

تور کربلا از 27 تیر تا 15 مرداد درجه الف ویژه

7 شب تیر - مرداد iran air 10 بهترین مراکز خرید عراق آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ایران ایر 17,400,000

زیارتی

تور کربلا 8 روز 1 مرداد ( تعداد محدود )

7 شب مرداد mahan air 10 بهترین مراکز خرید عراق آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ماهان 16,700,000

زیارتی

تور کربلا درجه الف 8 روز از 2 تا 23 مرداد

7 شب مرداد caspian 10 بهترین مراکز خرید عراق آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-کاسپین 17,900,000

آفر ویژه - زیارتی

آفر ویژه تور کربلا 8 روز از 29 تیر تا 4 مرداد

7 شب مرداد - تیر mahan air 10 بهترین مراکز خرید عراق آژانس مسافرتی توران تراول هواپیما-ماهان 14,000,000

 

مرکز خرید خانواده یا فامیلی مول

عربها به مرکز خرید یا مال، می گویند مول، پس تعجب نکنید اگر این کلمه را در مراکز خرید می بینید. فامیلی مول یکی از بزرگترین مراکز خرید موجود در اربیل است، و این مرکز در خیابانی منتهی به شهر دهوک است، و مساحتش تقریبا به 43 هزار متر مربع می رسد و 109 غرفه دارد و چند کافه به اقسام مختلف دارد. این مال، یک گنبد شیشه ای عظیم دارد. و این گنبد بر صبغه مدرن و شکوه این مجموعه می افزاید همچنین پارکینگ طبقاتی زیرزمینی دارد. آن حاوی مارکهای جهانی ولی غرفه های سنتی هم دارد مثل عطرفروشی عبد الصمد القرشی و یا برند جهانی ال سی وایکیکی برای البسه و برندهای ردتگ و فلورمار و غیره. همچنی شهر بازی فامیلی فان دارد که واسیل سرگرمی برای همه سنها و گروههای سنی ارائه می کند.

مرکز تاون سنتر

این مرکز خرید در شهر بغداد واقع شده و در محلۀ المنصور. مساحتش به حوالی 15 هزار متر مربع می رسد و متشکل از 6 طبقه به مساحت دوهزار متر مربع برای هرطبقه است و شامل بزرگترین و بلندترین کره شیشه ای موجود در عراق است که در نمای خارجی مال بنا شده است، و ارتفاع این کره به حوالی 30 متر از زمین می رسد و مساحتش 470 متر مربع است. و آن عبارت از یک رستوران دو طبقه است و شامل چند غرفه و رستوران و کافه و سالن بازی و سینما است و حاوی پارکینگ که 200 ماشین را جای می دهد است.

مرکز خرید المنصور

مرکز خرید المنصور یا مول المنصور در بغداد دوباره در محله المنصور واقع است و یکی از بزرگترین مراکز خرید موجود در بغداد است و مساحتش 32 هزار متر مربع است و 4 طبقه دارد و حاوی بیش از 170 مغازه است. برندهای مختلف جهانی دارد و بوتیکها و مغازه های وسایل برقی، و رستورانها و کافه تریا دارد و همچنین پارکینگ دارد تا رسیدن سریع به این مال یا پاساژ تسریع و تسهیل شود.

مراکز خرید عراق: پاساژ النخیل

النخیل هم واقع در بغداد است و 3 طبقه دارد با یک طبقه زمینی، شامل پارکینگ با 150 ماشین. و شامل مغازه ها نمایشگاهها، رستوران و سینما و چند مرکز تفریحی است، و بهره برداری از طبقه اول و دوم از طرف شرکت کوزونو و ال سی وایکیکی و شانا و میریل همراه چند شرکت اماراتی و ترکی و اردنی است، ولی طبقه سوم، شامل چند رستوران و بازی بچه ها است.

مراکز خرید عراق

مراکز خرید عراق

پاساژ بابل

این هم واقع در بغداد است، در زمینی به مساحت 4000 متر مربع در ارتفاع 7 طبقه با مساحت 3500 متر مربع در هر طبقه ساخته شده است از مغازه ها، در حالی که طبقه دوم شامل مغازه ها و رستوران های مختلف است، و طبقه سوم شامل یک کافی شاپ است و در طبقه چهارم یک سالن بازی و یک گروه رستوران وجود دارد، در حالی که طبقه پنجم شامل چندین رستوران و یک گروه رستوران است. مغازه ها، و طبقه ششم شامل یک رستوران نیمی سرپوشیده و نیمی باز است و مرکز تجاری با وجود بازار سنتی بغدادی علاوه بر طبقه ای که لوازم مختلف کودکان را می فروشد، متمایز است.

مراکز خرید عراق : بغداد مال

این مرکز که با نام الحارثیه مال شناخته می شود، در منطقه الحارثیه بغداد قرار دارد و در زمینی به مساحت 80 هزار متر مربع ساخته شده است این مرکز شامل یک مجتمع تجاری به ارتفاع 4 طبقه و مساحت 36 هزار متر مربع است و شامل بیش از 100 فروشگاه شامل فروشگاه های پوشاک و لوازم الکترونیکی، رستوران و جواهرات می باشد. این مرکز همچنین شامل هتل Rayhaan Rotana با 32 طبقه است مجموعه ای از آزمایشگاه ها این مرکز شامل یک پارکینگ 10 طبقه است که می تواند حدود 1000 خودرو را در خود جای دهد.

شنشل مول

شنشل مول یکی از مهم ترین مراکز تجاری در شهر بصره است. این مرکز به طور خاص در خیابان الجزایر واقع شده است این مرکز شامل یک بخش سرگرمی نیز می شود. این مرکز حاوی مجموعه ای از مغازه ها، رستورهان، کافه ها، و قسمتی برای سرگرمی است، و مارکهای جهانی برای البسه، لوازم آرایش و جواهرات می یابید. و پارکین بزرگ هم دارد.

مرکز خرید دهوک

این مرکز در شهر دهوک عراق واقع شده است و شامل چند بخش مختلف است که شامل فروشگاه‌هایی است که می‌توانید انواعی از هدایای یادگاری یا لوازم شخصی خود مانند لباس و کفش و غذاها را از آنجا خریداری کنید، همچنین شامل بخشی برای بازی کودکان و مرکز بولینگ است، و یکی از بهترین بخش‌های مول، سینما است، که این سینما تنها سینمای دهوک است که تمامی فیلم‌های فعلی و جدید را نمایش می‌دهد.

سيتي ستار مول

مول سيتي ستار در شهر السليمانية واقع شده است و از چهار طبقه تشکیل شده است که در هر طبقه مجموعه‌ای از فروشگاه‌های مختلف وجود دارد، این مرکز مجموعه‌ای از برندهای محلی و بین‌المللی لباس ارائه می‌دهد، همچنین شامل چندین رستوران محلی و بین‌المللی است، و این مرکز شامل بخشی برای بازی‌های کودکان به‌علاوه یک مرکز بازی و سالن‌های بولینگ، بیلیارد و تنیس میز است، علاوه بر این، این مرکز دارای خدمات مختلف و گوناگونی است تا نیازهای تمامی بازدیدکنندگان را برآورده کند.

ماجدي مول

ماجدي مول یکی از بهترین مراکز خرید در اربیل است که اقسام مختلفی را برای تأمین نیازهای مختلف زندگی دارد. این مرکز شامل تعداد زیادی از اقسام برندهای معروف داخلی و بین‌المللی از انواع لباس، کفش و آرایشگاه‌ها می‌باشد. همچنین این مرکز از سه طبقه متفاوت تشکیل شده است و شامل چندین رستوران محلی و بین‌المللی و فروشگاه‌های غذای سریع نیز می‌باشد، همچنین دارای تعداد زیادی پارکینگ می‌باشد.

ماکسی مول

ماکسی مول در شهر بغداد پایتخت عراق واقع شده است و از چهار طبقه به سبک مغربی ساخته شده است. این مرکز شامل اقسام مختلف و فروشگاه‌های متنوعی برای فروش لباس، غذا و محصولات مختلف می‌باشد، همچنین تعداد زیادی از فروشگاه‌های برندهای بین‌المللی را نیز در اختیار دارد. شما می‌توانید انواع هدایا و سوغات مختلف را از اینجا تهیه کنید، در طبقه آخر این مرکز همچنین دارای سالن غذای سریع با مجموعه ای از غذاهای مختلف می‌باشد، همچنین دارای مناطق بازی مختلف برای کودکان و سالن بولینگ است.

همچنین شاید برای شما جالب باشد:

اپلیکیشنهای مهم در دبی

غواصی در ترکیه

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

10 بهترین مراکز خرید عراق